AUTOABSOLON.CZ

NOVINKA 2023

GOLD TOURING

temp
Více..
Časopis Koně & hříbata
časopis o koních
autoabsolon.cz
Svět koní
časopis Jezdec.cz
časopis Jezdec
Úvodní strana -

Příslušenství k přepravníkům koní

Položek: 7 

Guma podlahová protiskluzová tl.18mmDodatečná protiskluzová guma rozměr 165x125cm,tl.18mm.Vhodná jako dodatková guma pro ochranu stávající podlahové gumy,pro koně s ozuby nebo hrabavé koně. Cena bez dph.

Cena: 2300

Mříž hříběcíMříž hříběcí pro přívěsy na 2 koně.Cena bez Dph.

Cena: 6800

Zámek AL-KO Safety UNIVERZALKoule zámku se snadno zaklapne do tažné spojky odpojeného přívěsu. Zasunutím horního třemenu pak dojde k zajištění zámku a přívěs tak nelze připojit za vozidlo. Po odemčení stačí vytáhnout horní třmen, otevřít tažnou spojku a vyjmout kouli zámku. Horní třmen zapadává v několika polohách, takže dobře padne na plechové i litinové tažné spojky. Zámek je dodáván včetně dvou klíčků. Cena bez Dph.

Cena: 450

Zámek ALBE safety box (nerozvírací)Zámek AL-BE Safety box se nasazuje zepředu na tažnou spojku, kde se zajistí zasunutím zajišťovacího třemu a jeho uzamčením visacím zámkem. Zámek je velmi oblíbený pro svoji jednoduchost, univerzální použití a robustní provedení. Balení obsahuje vlastní tělo zámku, zajišťovací třmen a diskový nerezový zámek se dvěma klíči. Jako jeden z mála zámků zakryje Safety box i šroub, kterým je tažná spojka montovaná k nájezdové brzdě nebo k přívěsu a nelze ji tak snadno zdemontovat a nahradit nezamčenou. Tento zámek není vhodný pro speciální stabilizační tažné spojky.Cena bez Dph

Cena: 382

Zámek ALBE safety box XL/K rozvíracíOproti standardnímu provedení zámku ALBE Safety box, je tělo zámku v provedení XL v horní části opatřeno pantem a ve spodní šásti úzkým vybráním pro "krk" koule tažného zařízení. Zámek lze po rozevření nasadit shora na tažnou spojku zapojenou na kulový čep tažného zařízení. Po sevření se zámek zajistí zasunutím pojistného třmenu a zamkne visacím zámkem. Zámkem lze zamknout i odpojený přívěs. Tento typ je velmi oblíbený u uživatelů, kteří často nechávají odstavený přívěs zapojený za automobilem. Součástí balení je vlastní rozevírací tělo zámku, zajišťovací třmen a diskový nerezový zámek se dvěma klíči. Zámek není vhodný pro použití na speciální stabilizační tažné spojky.Cena bez Dph.

Cena: 526

Zámek WW DBS 8/AK 7Zámek se vkládá do otvoru v ovládacím madle tažné spojky a zajišťuje madlo v uzavřené poloze. Zámek je použitelný i na zapojený přívěs za jízdy.Cena bez Dph.

Cena: 80

Samolepka přeprava koníSamolepka přeprava koní-šíře 32cm,laminovaná,cena bez dph.

Cena: 100

Položek: 7