AUTOABSOLON.CZ
Úvodní strana

Úvodní stránka

                          Vítejte u společnosti Martin Absolon

Společnost působí na trhu v České republice od roku 1997 jako  prodejce a servis značek CHEVAL LIBERTÉ, VAPP, KNOTT-BREMSEN.

 

Francouzskou firmu Cheval Liberté založil  v roce 1995 p.Denis Rulquin a jeho synové Gregory a Fabien, sami aktivní jezdci na koních. Svých dlouholetých zkušeností využili při konstrukci a výrobě přepravníků koní a stájových boxů a stali se díky vynikajícímu poměru kvality a ceny předním evropským výrobcem v tomto sortimentu.

 

 

Kvalita přívěsů a stájových boxů Cheval Liberté je zajištěna použitím materiálů certifikovaných EU, žárovým zinkováním všech ocelových součástí, a využitím podvozkových a brzdových komponentů německé firmy Knott. Kvalitní vstupní a výstupní kontrola a plně kvalifikovaný personál přispívá k obchodním úspěchům přívěsů a boxů Cheval Liberté v celé Evropě.

Ve spolupráci s uživateli přívěsů  a nejlepšími konstruktéry vytvořila firma Cheval Liberté  více než 20 modelů v různých stupních výbavy, barevného provedení a ložné plochy, jakož i přívěsů pro přepravu 1-2 koní pro který není třeba řidičský průkaz sk. B+E. Samozřejmostí jsou i přívěsy s prodlouženou ojí pro přepravu kočárů a velké přívěsy pro přepravu 3-4 koní a přívěsy s obytnou části.

Naším cílem je poskytnout ty nejlepší podmínky pro naše zákazníky a jejich koňské kamarády. Samozřejmostí je 2-letá záruka na naše produkty, možnost zapůjčení a předvedení přívěsu, snížení celkové hmotnosti dle vašich požadavků, montáž boxů a stájových podlah dle požadavků zákazníka, kompletní nabídka leasingových služeb, odborné poradenství a zázemí našeho autorizovaného servisu Knott.

 

Naše motto: Uděláme vše pro spokojenost vás i vašich koní.

....Takže-Mnoho štěstí s našimi produkty